صدای باران بی تابم کرده ،

 

دلم میخواهد تنم را به دست دانه های سرد باران

 

بسپارم وبه آن پناه ببرم

 

از دغدغه های تکراری زندگی سیر شده ام ،

 

چشمانم خیس است ....

 

خیس ازانتظار

 

انتظار دوباره دیدن.... دیدن که نه !!

 

 زیارت دوباره ضریح نگاهت

 

هرکس و هرچه با من است لب به اعتراض گشوده اند .....

 

" من آشفته وجودت گشته ام وتو خود خبر ازاین

 

 آشفتگی نداری ، خبر نداری که چگونه وجودم را میسوزانی ....

 

و اضطراب از دست دادنت مرا پریشان  میکند

 

 و این اضطراب گذر لحظه های بی تو بودن

 

رابرایم سخت وسنگین کرده ...." 

 

 

/ 70 نظر / 31 بازدید
نمایش نظرات قبلی
قصه عشق

همیشه پاییــــــز که می شد عـــــاشقانه هایم فوران می کرد نگاهم نکن ... پاییز امسال عـــــاشق نیستم نگرد خبری از نیمکت ... خش خش برگها... و پیاده رو نیست !! پاییز امسال تنهــــــام مـــــــــــن .. آسمون ـ گرفته .. یه ـ دل ـ خسته .. یه جــــــاده و خورشید ـ رو به غــــــروب .. ♥♥♥♥♥ آپـــــــــــــــــــــــــــــــــــم

گلسا

با شادی و سرور و خنده ای در دل زندگی کنید در این صورت خدا نیایش شما را خواهد شنید حتی اگر کلمه ای هم بر زبان نرانید .

گلسا

خدا همانی است که ما می خواهیم کاش ما هم همانی بودیم که خدا می خواست. کااااااااش///…

نازنین

آن روزها که با تو بودن برایم آرزو بود تمام شد ! امروز باتو بودن یا نبودن فرقی ندارد... سیگار باشد و خیابان ... من میروم تا دود کنم هستی ام را ....!!

نازنین

آن روزها که با تو بودن برایم آرزو بود تمام شد ! امروز باتو بودن یا نبودن فرقی ندارد... سیگار باشد و خیابان ... من میروم تا دود کنم هستی ام را ....!!

محمد حامد

بهترین آدمهای زندگی شما آنهایی هستند که چای تان پیش هم یخ کرده است . . .

مهدی

سلام ....خوب هستید؟ امروز روز عرفه است و رحمت و فضل خدا بیش از هر روزی بر بندگان نازل می شود... روایت است در چنین روزی امام سجاد(ع) صدای سائلی را شنیدند که از مردم درخواست کمک می کرد به او فرمودند وای بر تو آیا در این روز از غیر خدا مسئلت می کنی و حال انکه در این روز امید می رود برای بچه های در شکم مادرشان که فضل خداوند شامل آنها شود و سعادتمند گردند .( یعنی چه رسد به کسانی که از خدا مسئلت می کنند.) هم را دعا کنیم با دعای عرفه امام حسین(ع). موفق باشید[لبخند][گل].

گلسا

الهی توفیقم ده که بیش از طلب همدردی ، همدردی کنم . بیش از آنکه مرا بفهمند ، دیگران را درک کنم . پیش از آنکه دوستم بدارند، دوست بدارم . زیرا در عطا کردن است که می ستانیم و در بخشیدن است که بخشیده می شویم و در مردن است که حیات ابدی می یابیم . ================================ عیدت مبارک گلم...اسم وبلاگمو تغییر دادم.ممنون میشم اسم وبلاگمو توی لینتکات درست کنی[گل]